Aylık arşiv Mayıs 2014

ilepvc pimapen

Bakırköy Pimapen Pencere Tamiri

Pimapen Tamiri, Cam Balkon Tamiri,Pimapen Kapı Tamiri,Pvc Pimapen Servisi, Sineklik Tamiri,Sineklik,Demir korkuluk servisi Pimapen Fiyat Talebi İçin Arayıp bilgi Alabilirsiniz.

Bakırköy Pimapen servisi Bakırköy pvc pimapen tamiri, Bakırköy egepen bayisi, Bakırköy egepen tamiri, Bakırköy Panjur tamiri, Bakırköy cam tamiri, Bakırköy pimapen kol tamiri, Bakırköy Pimapen Fiyatları, Bakırköy Pimapen balkon Kapatma, Bakırköy Pimapenci, Bakırköy fıratpen tamiri, Bakırköy pimapen bayii,Bakırköy renkli pimapen bayii Bakırköy Sineklik Sistemleri, Bakırköy Menteşeli Sineklik, Bakırköy duşakabin Tamiri.

ilepvc pimapen

Başakşehir Pvc Pencere-Volkanlar Pimapen

Pimapen Tamiri, Cam Balkon Tamiri,Pimapen Kapı Tamiri,Pvc Pimapen Servisi,Demir korkuluk servisi Pimapen Fiyat Talebi İçin Arayıp bilgi Alabilirsiniz.

Başakşehir Pimapen servisi Başakşehir pvc pimapen tamiri, Başakşehir egepen bayisi, Başakşehie egepen tamiri, başakşehir Panjur tamiri, başakşehir cam tamiri, başakşehir pimapen kol tamiri, başakşehir Pimapen Fiyatları, Başakşehir Pimapen balkon Kapatma, Başakşehir Pimapenci, Başakşehir fıratpen tamiri, başakşehir pimapen bayii,başakşehir renkli pimapen bayii.

ilepvc pimapen

Beylikdüzü Pvc Pimapen Tamiri

Beylikdüzü Pimapen Tamiri, Beylikdüzü Pencere Kolu Tamiri, Beylikdüzü Pimapen Servis, Beylikdüzü Pimapen Kapı Tamiri, Beylikdüzü Pvc Tamiri, Beylikdüzü Pimapen Pencere Tamiri, Beylikdüzü Pimapen Tamir Bayisi, Beylikdüzü Cam Balkon Tamiri.

Uzman kadromuzla günübirlik pvc pimapen tamirlerinizi yapıyor ücretsiz keşif ekibimizle hizmet veriyoruz..

ilepvc pimapen

Küçükçekmece Pimapen-Beşyol Pimapen

Firmamız Küçükçekmece Beşyol mahallesine pimapen kapı ve pencere sistemleri, cam balkon, demir korkuluk, sineklik, çelik kapı,duşakabin,camcı,katlanır cam balkon ile ilgili hizmet vermekte olup ücretsiz ölçü ve keşif hizmetini siz değerli müşterilerilerine sunmaktadır.

ilepvc pimapen

Pimapen Ataşehir-Pimapen Ferhatpaşa

Firmamız Ferhatpaşa mahallesine pimapen kapı ve pencere sistemleri, cam balkon, panjur, sineklik, kepenkler ile ilgili hizmet vermekte olup ücretsiz ölçü ve keşif hizmetini siz değerli müşterilerilerine sunmaktadır. Firmamızla iletişime geçerek pimapen kapı ve pencere sistemleri, cam balkon, panjur, sineklik, kepenkler ile ilgili ölçü,fiyat,üretim detayları hakkında ayrıntılı bilgi sahibi olabilirsiniz. Firmamıza mesaj göndererek ulaşabilir veya aşağıda belirtilmiş telefon numarasından bizlere ulaşabilirsiniz.
0538 698 11 48

ilepvc pimapen

Pimapen Sultanahmet

Volkanlarpen Sultanahmet Pimapen,Egepen,Fıratpen Bayisidir.
Uygun Pimapen Fiyatlarıyla, Pimapen Modelleriyle siz değerli müşterilerimize hizmet vermekteyiz.
Fabrikamızı yada Merkez Showrumumuzu arıyarak bilgi alabilir, ücretsiz keşif ekibimizden Adres bilgilerinizi vererek yaptıracağınız pvc pimapen pencere kapı ürünleriniz hakkında fiyat hakkında bilgi alabilirsiniz.

ilepvc pimapen

Fıratpen Pvc Pencere Fiyatları

Fıratpen Fiyatları Hakkında Fiyat Hesaplamayı Aşağıdaki Yazımızdan Faydalanabilirsiniz. Pvc Markalarına ve Modellerine Göre Fiyatlar Değişebildiğinden Bizimle İletişim’e Geçerek Detaylı Bilgi ve Ücretsiz Keşif İsteğinde Bulunabilirsiniz. Bu Yazımız Sadece Pvc Hesaplama Konusunda Fikir Sahibi Olmanızı Sağlamaktır.
pvc-pencere

Grafikte Görülen Penceremizin Yüksekliği 150 Cm, Genişliği 150 Cm Olmaktadır. Pvc Hesaplanırken Tüm Profiller Ayrı Ayrı Kategorilendirilerek Sayılır.

Örneğin Penceremizde;

2 Adet Yatay Kayıt Vardır.
3 Adet Dikey Kayıt Vardır.
4 Adet Yatay Kanat Profili Vardır ( Kanat Ölçüleri Aynı Olduğundan Hepsini Topladım)
4 Adet Dikey Kanat Profili Vardır.( Kanat Ölçüleri Aynı Olduğundan Hepsini Topladım)
Şimdi Profillerimizin Toplam MetreTül Hesabından Metrajını Hesaplayalım.

Penceremizde 2 Adet Yatay Kasa Profili Vardı. Penceremizin Yatay Ölçüsü 150 Cm Olduğundan 150 x 2 = 300 Cm.
Penceremizde 3 Adet Dikey Kasa Profili Vardı. Penceremizin Dikey Ölçüsü 150 Cm Olduğundan 150 x 3 = 450 Cm.
Penceremizde 4 Adet Yatay Kanat Profili Vardı. KanadımızınYatay Ölçüsü 65 Cm Olduğundan 65 x 4 = 260 Cm.
Penceremizde 4 Adet Dikey Kanat Profili Vardı. Kanadımızın Dikey Ölçüsü 150 Cm Olduğundan 150 x 4 = 600 Cm
Profilleri Hesaplamayı Bitirdik Sıra Geldi Çıkarttığım Sonuçları Birbirleriyle Toplamaya.
300 + 450 + 260 + 600 = 1610 cm
1610 cm Olan Profilimiz Mtül Hesabına Göre 16.10 Mtüldür.
Egepen ZendowSerii Profilimizin Mtül Fiyatı 16 TL Olduğundan 16.10 x 16 = 257.6 TL Profil Tutarımız Vardır.
Toplam 2 Adet kanadınız Vardır.
Pvc Kanat Aksesuarı Birim Fiyatı 25 TL dir. 2 Kanat Olduğundan Aksesuar Tutarı 50 TL dir.
Cam Tutarını Pencerenizin Yüksekliği İle Genişliğini Çarparak M2 Olarak Ölçülendiriyoruz. 150 x 150 = 2.25 M2 Dir. Isıcam M2 Birim Fiyatı 65 TL olduğundan 2.25 x 40 = 146.25 TL dir.
Eğer Pencerenizin 4 Tarafı Pervazlı Olacaksa 150 cm x 4 = 6 Mtül Pervaz Mtül Fiyatı 10 TL olduğundan 6 x 5 = 60 TL dir.
Hesaplama İşlemimiz Bitti Sıra Geldi Toplamaya;

Profil Tutarı : 257.6 TL
Aksesuar Tutarı : 60 TL
Isıcam Tutarı : 146.25 TL
Pervaz Tutarı : 60 TL
Genel Toplam : 523 TL ‘dir.

*Bizi Tercih Ettiğiniz İçin Teşekkür Ederiz….

ilepvc pimapen

Pvc Fıratpen Kapı Fiyatları

PVC FIRATPEN kapı fiyatları, fıratpen pvc pencere sistemleri kapı fiyatlarıda fıratpen, pvc kapı sistemi herzamanki gibi
bir numara. özellikle fıratpen tuvalet bayno kapılarında terçih edilmesinin sebelerinden birisi 70 lik seri olması ve diyer Markalara göre hem et kalınlığı hemde uzun ömürlü olması sebebiyle enÇok tercih edilenler arasında. fıratpen kapı fiyatları nekadardır tuvalet banyo kapıları iç dış pervaslı olursa ortalama fiyatları 350 tl den başlayan fiyatlarla tuvalet banyo kapısı ikisi nekadardır 700 tl vc kapı banyo kapı tuvalet kapısı banyo kapısı balkon kapısı arabölme kapı kiltsiz kapı kilitli kapı FİYATLARI 350 TL civarlarındadır.

ilepvc pimapen

Pvc Pimapen Pencere Fiyatları

PVC Pencere Fiyatları hakkında bir ön bilgiye sahip olmak için aşağıdaki yazıyı gözden geçirebilirsiniz. PVC Pencere Fiyat Hesaplama hakkında buradaki bilgiler sadece bir fikir sahibi olabilmeniz içindir. PVC Pencere Fiyatları markaya ve modele göre değişebilmekte olduğu için en yakın pvc bayiye danışmanız daha sağlıklı olacaktır.
pvc-pencere

Üstteki şekilde görülen PVC pencerede yükseklik 1.50 metre ve genişlik 1.50 metredir. PVC Pencere Fiyatları hesaplanırken, kullanılan tüm profiller sayılır. Fiyat çıkartırken mtül hesabı kullanılır. Pencerede yükseklik olarak 1.50metreden 3 adet dikey profil vardır. İki tane de kanattaki dikey profil vardır. Toplamda 5 profildir. Bu; 5×1.50 = 7.50 mtül olarak hesaplanır.

Yatay profil olarak ise 2 profil vardır. Hesaplarsak; 2×1.5 = 3 mtül bulunur. Kanat profili genişliğinde ise 65cm olarak 2 adet profil bulunr. Bu da 2×0.65 = 1.3 mtül eder.

Şimdi toplayalım: 7.50 + 3 + 1.3 = 11.8 mtül

1.50*1.50 pencerede 11.8 mtül profil bulunduğunu hesapladık. Yani kullanılan pvc profil 11.8 mtüldür. Bu rakamı, firmanın yaptığı fiyat ile çarpıyoruz. Mtül başına fiyatı 16 TL olarak kabul ederek bir fiyat çıkartalım.

11.8×16 =188.8 TL

Bunlara ilaveten aksesuar fiyatları da vardır. Mesela bir pvc pencerede, açılan pencere kaç taneyse pvc pencere fiyatları ona göre değişir. Bir kanat açılımı, kol vb. aksesuarlar toplamda 25 TL civarıdır.

Profili hesapladıktan sonra sıra geldi cama. Pencerenin yükseklik ve genişliğini çarpıyoruz. 1.50×1.50 = 2.25 metrekare. Bu rakamı firmanın yaptığı camın fiyatıyla çarpıyoruz. Camın metrekaresi 65 TL olarak düşünürsek; 2.25 x 65 = 146.25 TL

Eğer pvc pencere pervazlı olacaksa, dönülen pervazın metresi de hesaplanır. 4 tarafı pervaz olacaksa 1.50×1.50 metrekare bir pencerede 1.50 x 4 = 6 metre pervazı, firmanın yaptığı pervazın fiyatıyla çarparız. Pervazın metresini 10 TL olarak kabul edersek 6 x 10 = 60 TL

PVC Profil = 190 TL
Aksesuar = 25 TL
Isıcam = 146 TL
Pervaz = 60 TL
TOPLAM = 421 TL

Yani 1.50×1.50 metrekare olan pvc pencere fiyatları 451 TL civarına mâlolur.

ilepvc pimapen

Bakırköy Pvc Pimapen

Volkanlarpen Pvc pimapen pencere sistemleri üZERİNE HİZMET VERMEKTEDİR.
Ülkemizde Pvc pencere anlayışını her zaman kalite ile birleştiren VOLKANLARPEN pimapen ürünleri ile Bakırköy pimapen, Egepen, Fıratpen, demir korkuluk,Cam balkon hizmeti vermektedir…