Pimapen Fiyat Listesi

Pimapen fiyat listesi Bildiyiniz gibi piyasada bircok pvc pencere markaları var ilk olarak pimapen akabinde yeni cıkan markalar egepen fıratpen winsa erpen pakpen adopen gibi markalar cıkartıldı pimapen fiyat listesi araştırması yaparken pimapenin bircok serisi vardır pimapen fiyat 60 lık 70lik 80lik gibi serileri vardır pimapen fiyat listesi yaparken ilk olarak metre tül olarak hesaplanıyor sonrasında pervas ayrı ısıcam ayrı aksosaar ayrı kol ayrı hepsinin ayrı ayrı fiyatları cıkarılıyor pimapen fiyat listesi yaparken genel toplamına bakacaksınız çüngü metretül yanıltabiliyor kimi firma metretülünü 12 tlden hesaplıyor camını 45 tlden kimi firma vardır pimapen metretülünü 10 tlden hesaplıyor camını 50 teleden hesaplıyor onun için metre tül olarak hesaplamayın tüm genel toplamına bakın

Soğuk havalarda evleri ısıtmak için cebimizden hatırı sayılır miktarda paralar çıkmaktadır.Ancak işin garibi cebimizden onca para çıkmasına rağmen evlerimizi yine de ısıtamıyor olmamızdır.Peki neden ? Çünkü evimizde ısı yalıtımı yok.Eski ve tek camlı pencereler dışarıdaki soğuk havayı evimize soktuğu gibi içeride ki sıcak havayı da dışarı çıkarmaktadır.

Bazı insanlar pimapen fiyatları yüksek zanneder.Ancak her yıl hem ısınamayıp hem de ceplerinden çıkan onca parayı hesaba katmazlar.Sadece bir defa yaptıracakları + 12 aya varan taksit imkanı ile nasıl ödediğini bile farketmeyerek evinde ısınacak olduğunu düşünürsek hiç te pahalı olmadığını anlarız.

Pimapen yaptırmak istediğiniz de mutlaka her firmanın bayisinden fiyat alıp karşılaştırınız. Size en yüksek fiyatı veren firma muhtemelen şu yalana sığınacaktır. “Bizim pimapen en kaliteli malzemedir diğer pimapenler 2 yılda deforme olurlar yıpranırlar rengi solar” yalanına sarılacaktır.

Ben bir kimya mühendisi olarak sizleri uyarmak isterim pimapende kalite diye bir olay yoktur bütün pimapenler aynı malzemeden üretilir aradaki tek fark ise pimapenin mm kalınlığıdır karşılaştırma yaparken pimapen kalınlıklarını karşılaştırınız.

Gelen Aramalar:

  • PVC PENCERE METRETÜL FİYATLARI
  • egepen metretul fıyatı
  • pvc metretül fiyatı nedir
  • erpen 6 lık pencere fıyatı
  • metretül