Etiket arşivi SERVİS

ilepvc pimapen

Bakırköy Pimapen Pencere Tamiri

Pimapen Tamiri, Cam Balkon Tamiri,Pimapen Kapı Tamiri,Pvc Pimapen Servisi, Sineklik Tamiri,Sineklik,Demir korkuluk servisi Pimapen Fiyat Talebi İçin Arayıp bilgi Alabilirsiniz.

Bakırköy Pimapen servisi Bakırköy pvc pimapen tamiri, Bakırköy egepen bayisi, Bakırköy egepen tamiri, Bakırköy Panjur tamiri, Bakırköy cam tamiri, Bakırköy pimapen kol tamiri, Bakırköy Pimapen Fiyatları, Bakırköy Pimapen balkon Kapatma, Bakırköy Pimapenci, Bakırköy fıratpen tamiri, Bakırköy pimapen bayii,Bakırköy renkli pimapen bayii Bakırköy Sineklik Sistemleri, Bakırköy Menteşeli Sineklik, Bakırköy duşakabin Tamiri.

ilepvc pimapen

Pimapen Yenibosna

Pimapen yenibosna pvc pencere kapı yapımı Pvcpimapende istanbul yenibosna  yini şubesini açmıştır yenibosna halkına hayırlı olmasını temenni ederiz biz Pvcpimapen olarak pimapen in üretici firmasıyız Evinizin pvc pencere deyişmeye ihtiyacınızmı var üçretsiz keşif ve fiyatlandırma Pvcpimapende bizimle iletişime gecip pimapen fiyatları nda konusunda bilgi alabilirsiniz iletişim numaralarımız

0212 461 77 76  – 0212 432 32 28

ilepvc pimapen

Pimapen Servis

pimapen servis pimapen kapı tamiri servis pvc pencere servisi açil pimapen servis 24 saat acık pimapen servis 7 24 pimapen servis

Pimapen Alanında lider olan ve PVC pencere ve kapı sistemlerinde markalaşmış bir sistemin adıdır.
Pvcpimapen  olarak öncelikli hedeflerimiz müşteri memnuniyeti ve kalitedir. Pimapen modelleri ve fiyatları için bizleri arayın ve
sizlere hangi eve kaçıncı kata hangi pimapen sistemleri gider özellikleri ile biz size anlatalım.
Aynı zamanda Pimapenciler olarak İstanbul ‘un her bölgesine profesyonel pimapen tamiri hizmeti vermekteyiz.

PİMAPEN MODELLERİ ve PİMAPEN AHŞAP DESENLERİ

 


S-6000 QUADRO
S-6000 QUADRO, PİMAPEN’in zengin ürün yelpazesinin en yeni ürünlerinden biridir. 60 mm genişliğinde ve 4 odacıklı tüm ana profilleri ile
ihtiyaçlara cevap vermek için tasarlanmış bir seridir. İç-dış contalı bu seri, her türlü kapı ve pencere çözümüne olanak verir. Yüksek yalıtım özelliği sayesinde ısı, ses, toz, hava ve su yalıtımını tam olarak sağlar.

S-7000 MAXİMUS
Pencereler, mekânları olumsuz dış koşullardan izole ederken, gün ışığı ve manzara gibi güzellikleri görmemize de olanak sağlar.
S-7000 Maximus, bu uyumu mükemmel bir şekilde size taşırken, mekânınıza da estetik bir görünüm kazandırır. Pimapen S-7000 serisinin standart konfor ve tasarrufunun yanı sıra (70 mm ve 5 odacıklı profiller) S-7000 Maximus, 109,5 mm’lik kasa-kanat yüksekliği ile görüş alanınızı genişletir.

PİMAPEN S-7500 FANTASIA
75 mm. genişliğinde ve 6 odacıklı tüm ana profilleri ile Türkiye’de ilk ve tek olmanınayrıcalığını taşımaktadır.

PİMAPEN S-7500 FANTASIA

3′lü (iç-orta-dış) contalama sistemi ile gelen mükemmel, ses, toz, hava ve su yalıtımı sayesinde kullanıcılarına konforu ve tasarrufu beraberinde getirir.

PİMAPEN S-7000 HORİZON
Pimapen S-7000 Horizon, 70 mm genişliğinde ve 5 odacıklı profilleri sayesinde ısı, ses, toz, su yalıtımı sağlayarak, konfor ve tasarruf sunar. 113 mm’lik kasa-kanat yüksekliği ile geniş pencere tasarımlarına olanak tanır. Çift kanatlarda pencerenin içte kalan kısmında simetrik görüntü sağlanması amacıyla, çift kanat bini profili kullanılmaktadır.

PİMAPEN S-7700 SLIDER
Bu serinin profilleri geniş pencere ve kapı boşluklarının sürme pencere ve kapı olarak kapatılmasını sağlamak amacıyla dizayn edilmiştir. S-7700 SLIDER ile geniş kapı ve pencere boşluklarında 2’li, 3’lü, 4’lü kanat hareketleri sağlanabilir. Sistemde kanatlar yatay olarak hareket etmektedir. Ayrıca geniş kanatların sorunsuz çalışması için özel bir ray sistemi geliştirilmiştir.

PİMAPEN S-9500 SLIDER
S-9500 SLIDER’ da kanat ve özel kasa profilleri ile sabit bölmeler elde edilerek gereksiz kanat kullanımı azaltılmakta böylece maliyetler düşürülmektedir. Daha az kanat kullanımı ile daha geniş cam yüzeyleri elde edilmekte böylece mekanlarda tam aydınlık sağlanmakta ve çok ferah ortamlar yaratılmaktadır.

ilepvc pimapen

Pimapen Tamir Servisi

pimapen tamir servisi pimapen pencere tamiri pmapen kapı tamiri pimapen tamrcisi 24 saat acık olan pimapenci nöbeççi pimapenci acil pimapen tamiri servis acil pimapen bayi servisi ,tüm Sistemleri tek çatı altında toplayarak tüm İstanbul’a her çeşit pimapen, panjur, alüminyum, cam balkon, dış cephe teknik tamir ve bakım hizmeti vermektedir.

İstanbul, sektöründe ilkleri siz değerli müşterilerimize sunan ve alt yapısını güncelleyen ve teknolojik yenilikleri sürekli takip eden eğitimli uzman kadrosu ve profesyonel teknik tamir ekibi ile müşterilerimize kaliteli ve hızlı servis hizmetini sunabilmek adına 7/24 hizmetinizdedir.

İstanbul, çağrı merkezi ve teknik kadrosu size servis hizmetini sunarken müşteri memnuniyetini ön planda tutar, verilen servis saatlerine zamanında gelir; yapılan işleri titizlikle inceler; sorunlarınıza yerinde ve zamanında kalıcı çözümler üretir.

İstanbul Volkanlarpen ’in yaptığı bütün tamir, bakım, servis ve teknik hizmetler garantilidir. Sistemleriniz hangi marka ve model olursa olsun her türlü arızanın çözümü bizde.

Garantili hizmet, kusursuz tamir, profesyonel kadro ve mükemmel servis ve ekonomik, uygun fiyatın adresi İstanbul

Plastik Doğrama yani sektörde bilinen adı PVC Doğramadır. PVC’nin açılımı “Poli Vinil Clorür” dür. Plastik Doğramalar, gelişen teknolojiyle birlikte artık ahşap doğramaların yerini almış durumda.

Çünkü sağladıkları izolasyon, ısı ve ses yalıtımı sayesinde evlerin içi daha sağlıklı ısınıyor ve havalanıyor. Eski adıyla pencereciler artık pencerelerin ve kapıların üretiminde plastik doğramayı yani PVC doğramayı tercih ediyorlar. Hem daha sağlıklı hem daha dayanıklı olması sebebiyle günümüzde ev ve iş yeri sahipleri de pimapen tercih ediyorlar.

Tabii ki her ürünün zamanla aşınmasından dolayı pimapen tamiri gerekebilir.

Pencereniz yada kapınız sağlıklı çalışmayabilir. Pencere Tamirinde pencerenin kapanmasına, mekanizma ayarlarına ve izolasyona dikkat edilmelidir.

Plastik Doğrama Tamiri ve bakımı, kışa girmeden yapılmalıdır ki evinizde ya da iş yerinizde sorunlarla karşılaşmayın.

Biz Volkanlarpen olarak PVC doğrama tamirinde sizlere hızlı, yerinde ve kalıcı çözümler sunarız. PVC teknik servis elemanlarımız siz değerli müşterilerimizin memnuniyetini ön planda tutarak en kaliteli hizmeti vermek için gayret gösterirler.

Plastik Doğrama Teknik Servis ekibimiz Profesyonel bir kadrodan oluşmaktadır. Pencere teknik servisi ve çağrı merkezimiz 7/24 sizlere hizmet vermektedir. Pimapen Teknik Servisi olarak PANALPEN TTS İstanbul genelinde sizlere hizmet vermekte ve pen tamirinde bir ilke imza atmaktadır.

Bu Hizmetlerimizin Dışında Cam Kapı Teknik Servisi iş yerlerinizin cam kapı tamirinde de siz değerli müşterilerimize hizmet vermeye devam etmektedir.

ilepvc pimapen

BEBEK PİMAPEN PENCERE KAPI TAMİR SERVİS

Evinizin pvc kapı ve pencerelerinde sorunlar yaşıyorsanız eğer hemen Bebek Pimapen Tamir Servisimizi arayabilirsiniz. Pvc Doğrama Tamiri için mobil araçlarımız sizlere hızlı ve kaliteli hizmeti sunmak üzere tüm İstanbul geneline ve Bebek bölgesine hizmet vermektedir.

 

Bebek Kapı ve Pencere Tamiri siz değerli müşterilerimize garantili hizmet vermektedir. Kullanılan malzemeler 1 yıl, işçilik ise 6 ay garanti kapsamındadır.

 

Müşteri Danışma Hattı: 0212 461 77 76  – 0212 432 32 28

 

Pimapen Pencere – Kapı ile İlgili Yaşanan Sorunlar

 

Pimapen Pencere Kolu Tamiri

 

Kolun kırılması ve işlevini yerine getirmemesi.

 

Pencere ve Kapı İspanyoleti Tamiri ( Kilit Mekanizması )

 

Pencere ya da Kapı kilidinin göbeğinin kırılması sonucu pimapen kolunun kendi ekseni etrafında 360 derece dönmesi.

 

Pencere ve Kapı Kanat Ayarı Tamiri

 

Açılan pencere kanadının kapanırken karşılığa çarpması veya alt tarafa sürtmesi sonucu sağlıklı kapanmaması ve Pimapen pencere ve kapılardan soğuk hava ve su girmesi.

 

Pimapen Kilitli kapı kolu Tamiri

 

Kolun simetri şekilde düz durmaması ya da kırılması.

 

Pimapen Kilitli Kapı İspanyoleti Tamiri

 

Kilit karşılığının tutmaması, pencere ya da kapı kanadının aşağıya sarkması, karşılıklara sürtmesi sonucu kapı kilidinin kilit göbeğini bozmasıdır.

 

Pimapen Çift Açılım Tamiri

 

Kanadın sarkması ve karşılıklara sürtmesi, alt pivot menteşesine sürtmesi, üstten vasistas konumuna getirememe, normal açılımdayken kanadın vasistas duruma düşmesi.

 

Isıcam Tamiri

 

Cam kırılması, iki cam arasında buhar oluşması, camın ön yüzeyinde terleme olması ve içerde su birikmesi

 

 

İzolasyon

 

PVC doğramanın dışarıdan yapılan izolasyonu (mastik) çatlaması sonucu enin içerisine su sızması; kanatların sağlıklı kapanmamasından kaynaklanan hava üflemesi ve ıslık sesi gibi ses duyulması

 

Pimapen Tamir Hizmetlerimiz

 

Pencere ve Kapı Çift Açılım Pencere Aksesuar Montajı

Pencere ve Kapı Hırsız Kilidi

Pencere ve Kapı Çocuk Kilidi

Pencere ve Kapı Menteşe Değişim

Pencere ve Kapı İspanyolet Değişim

Pencere ve Kapı Kol Değişim

Wosvagen Kapı Tamiri

Sürme Kapı ve Pencere Tamiri

Kanat Ayarı

Mekanizma Bakım ve Yağlama

İzolasyon

Genel Bakım

ilepvc pimapen

PİMAPEN TEKSTİLKENT

Pimapen tekstilkent üretici firma olarak müşterilerimize pimapen fiyatlarında büyük indirim ve ödeme kolaylığı. Beğendiğiniz Pimapen modellerimizi bilgisayar ortamında çizilerek sizlere görsel olarak sunulmaktadır. Pimapen kapı fiyatları ve pencere fiyatları almak için bizi arayın. İstanbul’ tekstilkent bölgesine ücretsiz keşif, ölçü ve montaj hizmeti sunmaktayız. PVC doğramalarda indirim ve ödeme kolaylıklarımızdan yararlanmak için Müşteri Danışma Hattı 0212 461 77 76  – 0212 432 32 28

ilepvc pimapen

BAYRAMPAŞA PİMAPEN PENCERE KAPI TAMİR SERVİS

 

Evinizin pvc kapı ve pencerelerinde sorunlar yaşıyorsanız eğer hemen Bayrampaşa Pimapen Tamir Servisimizi arayabilirsiniz. Pvc Doğrama Tamiri için mobil araçlarımız sizlere hızlı ve kaliteli hizmeti sunmak üzere tüm İstanbul geneline ve Bayrampaşa bölgesine hizmet vermektedir.

 

Bayrampaşa Kapı ve Pencere Tamiri siz değerli müşterilerimize garantili hizmet vermektedir. Kullanılan malzemeler 1 yıl, işçilik ise 6 ay garanti kapsamındadır.

 

Müşteri Danışma Hattı:0212 432 32 28

 

Pimapen Pencere  – Kapı ile İlgili Yaşanan Sorunlar

 

Pimapen Pencere Kolu Tamiri

 

Kolun kırılması ve işlevini yerine getirmemesi.

 

Pencere ve Kapı İspanyoleti Tamiri ( Kilit Mekanizması )

 

Pencere ya da Kapı kilidinin göbeğinin kırılması sonucu pimapen kolunun kendi ekseni etrafında 360 derece dönmesi.

 

Pencere ve Kapı Kanat Ayarı Tamiri

 

Açılan pencere kanadının kapanırken karşılığa çarpması veya alt tarafa sürtmesi sonucu sağlıklı kapanmaması ve Pimapen pencere ve kapılardan soğuk hava ve su girmesi.

 

Pimapen Kilitli kapı kolu Tamiri

 

Kolun simetri şekilde düz durmaması ya da kırılması.

 

Pimapen Kilitli Kapı İspanyoleti Tamiri

 

Kilit karşılığının tutmaması, pencere ya da kapı kanadının aşağıya sarkması, karşılıklara sürtmesi sonucu kapı kilidinin kilit göbeğini bozmasıdır.

 

Pimapen Çift Açılım Tamiri

 

Kanadın sarkması ve karşılıklara sürtmesi, alt pivot menteşesine sürtmesi, üstten vasistas konumuna getirememe, normal açılımdayken kanadın vasistas duruma düşmesi.

 

Isıcam Tamiri

 

Cam kırılması, iki cam arasında buhar oluşması, camın ön yüzeyinde terleme olması ve içerde su birikmesi

 

 

İzolasyon

 

PVC doğramanın dışarıdan yapılan izolasyonu (mastik) çatlaması sonucu enin içerisine su sızması; kanatların sağlıklı kapanmamasından kaynaklanan hava üflemesi ve ıslık sesi gibi ses duyulması

 

Pimapen Tamir Hizmetlerimiz

 

Pencere ve Kapı Çift Açılım Pencere Aksesuar Montajı

Pencere ve Kapı Hırsız Kilidi

Pencere ve Kapı Çocuk Kilidi

Pencere ve Kapı Menteşe Değişim

Pencere ve Kapı İspanyolet Değişim

Pencere ve Kapı Kol Değişim

Wosvagen Kapı Tamiri

Sürme Kapı ve Pencere Tamiri

Kanat Ayarı

Mekanizma Bakım ve Yağlama

İzolasyon

Genel Bakım

ilepvc pimapen

BAĞCILAR PİMAPEN PENCERE KAPI TAMİRİ SERVİSİ

Evinizin pvc kapı ve pencerelerinde sorunlar yaşıyorsanız eğer hemen Bağcılar Pimapen Tamir Servisimizi arayabilirsiniz. Pvc Doğrama Tamiri için mobil araçlarımız sizlere hızlı ve kaliteli hizmeti sunmak üzere tüm İstanbul geneline ve Bağcılar bölgesine hizmet vermektedir.

 

Bağcılar Kapı ve Pencere Tamiri siz değerli müşterilerimize garantili hizmet vermektedir. Kullanılan malzemeler 1 yıl, işçilik ise 6 ay garanti kapsamındadır.

 

Müşteri Danışma Hattı: 212 461 77 76

Pimapen Pencere – Kapı ile İlgili Yaşanan Sorunlar

 

Pimapen Pencere Kolu Tamiri

 

Kolun kırılması ve işlevini yerine getirmemesi.

 

Pencere ve Kapı İspanyoleti Tamiri ( Kilit Mekanizması )

 

Pencere ya da Kapı kilidinin göbeğinin kırılması sonucu pimapen kolunun kendi ekseni etrafında 360 derece dönmesi.

 

Pencere ve Kapı Kanat Ayarı Tamiri

 

Açılan pencere kanadının kapanırken karşılığa çarpması veya alt tarafa sürtmesi sonucu sağlıklı kapanmaması ve Pimapen pencere ve kapılardan soğuk hava ve su girmesi.

 

Pimapen Kilitli kapı kolu Tamiri

 

Kolun simetri şekilde düz durmaması ya da kırılması.

 

Pimapen Kilitli Kapı İspanyoleti Tamiri

 

Kilit karşılığının tutmaması, pencere ya da kapı kanadının aşağıya sarkması, karşılıklara sürtmesi sonucu kapı kilidinin kilit göbeğini bozmasıdır.

 

Pimapen Çift Açılım Tamiri

 

Kanadın sarkması ve karşılıklara sürtmesi, alt pivot menteşesine sürtmesi, üstten vasistas konumuna getirememe, normal açılımdayken kanadın vasistas duruma düşmesi.

 

Isıcam Tamiri

 

Cam kırılması, iki cam arasında buhar oluşması, camın ön yüzeyinde terleme olması ve içerde su birikmesi

 

 

İzolasyon

 

PVC doğramanın dışarıdan yapılan izolasyonu (mastik) çatlaması sonucu enin içerisine su sızması; kanatların sağlıklı kapanmamasından kaynaklanan hava üflemesi ve ıslık sesi gibi ses duyulması

 

Pimapen Tamir Hizmetlerimiz

 

Pencere ve Kapı Çift Açılım Pencere Aksesuar Montajı

Pencere ve Kapı Hırsız Kilidi

Pencere ve Kapı Çocuk Kilidi

Pencere ve Kapı Menteşe Değişim

Pencere ve Kapı İspanyolet Değişim

Pencere ve Kapı Kol Değişim

Wosvagen Kapı Tamiri

Sürme Kapı ve Pencere Tamiri

Kanat Ayarı

Mekanizma Bakım ve Yağlama

İzolasyon

Genel Bakım

ilepvc pimapen

Alibeyköy Pimapen Pencere Kapı Tamir Servisi

Evinizin pvc kapı ve pencerelerinde sorunlar yaşıyorsanız eğer hemen Alibeyköy Pimapen Tamir Servisimizi arayabilirsiniz. Pvc Doğrama Tamiri için mobil araçlarımız sizlere hızlı ve kaliteli hizmeti sunmak üzere tüm İstanbul geneline ve Alibeyköy bölgesine hizmet vermektedir.

 

Alibeyköy Kapı ve Pencere Tamiri siz değerli müşterilerimize garantili hizmet vermektedir. Kullanılan malzemeler 1 yıl, işçilik ise 6 ay garanti kapsamındadır.

 

Müşteri Danışma Hattı: 0212 461 77 76

 

Pimapen Pencere – Kapı ile İlgili Yaşanan Sorunlar

 

Pimapen Pencere Kolu Tamiri

 

Kolun kırılması ve işlevini yerine getirmemesi.

 

Pencere ve Kapı İspanyoleti Tamiri ( Kilit Mekanizması )

 

Pencere ya da Kapı kilidinin göbeğinin kırılması sonucu pimapen kolunun kendi ekseni etrafında 360 derece dönmesi.

 

Pencere ve Kapı Kanat Ayarı Tamiri

 

Açılan pencere kanadının kapanırken karşılığa çarpması veya alt tarafa sürtmesi sonucu sağlıklı kapanmaması ve Pimapen pencere ve kapılardan soğuk hava ve su girmesi.

 

Pimapen Kilitli kapı kolu Tamiri

 

Kolun simetri şekilde düz durmaması ya da kırılması.

 

Pimapen Kilitli Kapı İspanyoleti Tamiri

 

Kilit karşılığının tutmaması, pencere ya da kapı kanadının aşağıya sarkması, karşılıklara sürtmesi sonucu kapı kilidinin kilit göbeğini bozmasıdır.

 

Pimapen Çift Açılım Tamiri

 

Kanadın sarkması ve karşılıklara sürtmesi, alt pivot menteşesine sürtmesi, üstten vasistas konumuna getirememe, normal açılımdayken kanadın vasistas duruma düşmesi.

 

Isıcam Tamiri

 

Cam kırılması, iki cam arasında buhar oluşması, camın ön yüzeyinde terleme olması ve içerde su birikmesi

 

 

İzolasyon

 

PVC doğramanın dışarıdan yapılan izolasyonu (mastik) çatlaması sonucu enin içerisine su sızması; kanatların sağlıklı kapanmamasından kaynaklanan hava üflemesi ve ıslık sesi gibi ses duyulması

 

Pimapen Tamir Hizmetlerimiz

 

Pencere ve Kapı Çift Açılım Pencere Aksesuar Montajı

Pencere ve Kapı Hırsız Kilidi

Pencere ve Kapı Çocuk Kilidi

Pencere ve Kapı Menteşe Değişim

Pencere ve Kapı İspanyolet Değişim

Pencere ve Kapı Kol Değişim

Wosvagen Kapı Tamiri

Sürme Kapı ve Pencere Tamiri

Kanat Ayarı

Mekanizma Bakım ve Yağlama

İzolasyon

Genel Bakım